Partnerské weby, technika, kultura, volný čas

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

černý humor, fórky, vtipy, vtipné texty, kameňáky, fóry

Zkuste vypnout! černý humor, fórky, vtipy, vtipné texty, kameňáky, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, O škole, Vtipné hádanky, O mužích, O Windows, O Somálcích, O Němcích, Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky ze života, O ekonomech, O důchodcích, O Chucku Norrisovi apod.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Online životopisy, biografie - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom se podívejte Online životopisy, biografie. Tématické články patří do kategorií světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Atentát, Prezidenti ČR, KSČ, Náboženství, Rakušan, Charta 77, Renesance, Nežijící, Producent, Dallas Stars, Továrník, Pop, Brno, Česká královna, Ital, Slovenští prezidenti, Zpěvačka, Slováci, Obchodník, Maršál, Exilový prezident, Komunista, Američan, Slovák, Filozof, Básníci, NHL, Básník, Prezident USA, HIV pozitivní, Komunisté, Vrah, Rock ‚n‘ Roll, Hejtman, Hudba, Dramatik apod.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Klíčová slova: URL, webovky, F, Seznam vlajek měst České republiky, Gillian Anderson, Členské země americké federace, pro děti, zeměpis, Přání a obrázky, č, Staré hry online, Stručný encyklopedický slovník, hyperlinky

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, fyzikální jednotky, měny, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, obecné zkratky, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL, politické strany a hnutí apod.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Vlajky spojených států amerických

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky spojených států amerických. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Oregon, Montana, Wisconsin, Nebraska, Kalifornie, Georgie, Minnesota, New Hampshire, Colorado, Severní Karolína, Connecticut, Vermont, Arkansas, Wyoming, Jižní Dakota, Kansas, Mississippi, Washington, Illinois, Michigan, Louisiana, Utah, Missouri, Rhode Island, Jižní Karolína, Arizona atd.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Staré hry online

Příznivcům PC her doporučujeme staré hry online . Naleznete zde Střílečky, Logické hry, Pro dívky, Animace, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Strategie, Relaxační hry, Hry pro děti, Karetní hry, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Adventury, Závody aut, Stolní a deskové hry a tak dále.

Keywords:Stručný encyklopedický slovník, Dopravní značení, Online hry zdarma, Dopravní značky, Papua New Guinea, internet, Přehled zkratek a akronymů, zajímavosti, Obrázky k svátku, přání k jmeninám, Obrázky na plochu PC, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Obrázky na PC ke stažení

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Hry pro kluky

Vyzkoušejte hry pro kluky Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Logické hry, Pro dívky, Postřehové hry, Hry pro děti, Sportovní hry, Animace, Karetní hry, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Strategie, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Adventury a tak dále.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Potom se podívejte Vše o Vánocích. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční svícen, Popelka, Vídeň, Vánoční hvězda, Štědrý den, Skleněné ozdoby, Ohňostroj, Anděl, Pastýř, Květiny, Vánoce, Lego, Dárky, Striezelmarkt, Osvětlení, Obrazovka, Vánoční ozdoby, Bramborový salát, Papírové ozdoby, Linux, Vánoční stromek, Tisk, Cesmína, Vánoční stromeček, Wallpaper, Schleich, Pozadí, Ostrava, Kavkazská jedle, Vánoční koule, Keramika apod.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Klíčová slova: volný čas, odkaz, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Kam na výlet?, zdarma, F, cestování, Angola, Online hry zdarma, Online životopisy, biografie, Státní prapory států světa, Super online flash hry

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: nadpřirozené osoby, psychologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, podnikání a podnikatelé, profese a zaměstnání, žurnalisté a novináři, poruchy, umělci, zločin a právo, filozofie, fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, přezdívky, lékařství, záliby, herectví, herci a herečky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, vlastnosti, historie, školství, národnost, politici, mytologie, křesťanství atd.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Vtipné texty, fórky, fóry, kameňáky, ftipy, černý humor

Zkuste vypnout! Vtipné texty, fórky, fóry, kameňáky, ftipy, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, černý humor, murphyho zákony, vtipy o metanolu, vtipné hádanky apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: fikce a fantasy, vlastnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, mytologie, nadpřirozené osoby, herectví, herci a herečky, křesťanství, žurnalisté a novináři, lékařství, politika, sport, podnikání a podnikatelé, rodinné vztahy, umělci, hanlivé až sprosté přezdívky, politici, psychologie, národnost, školství, poruchy, osobnosti, státní správa, zločin a právo, panovníci, prezidenti, králové a círaři atd.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Obrázky vlajek měst ČR, Hry pro kluky, Bacará, výukové pomůcky, tipy, P, Romulus Remus, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, kuriozity, Seznam souborových přípon

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: nadpřirozené osoby, psychologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, podnikání a podnikatelé, profese a zaměstnání, žurnalisté a novináři, poruchy, umělci, zločin a právo, filozofie, fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, přezdívky, lékařství, záliby, herectví, herci a herečky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, vlastnosti, historie, školství, národnost, politici, mytologie, křesťanství atd.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Informace, technika, kultura, volný čas

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

PC pozadí pro Windows - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste PC pozadí pro Windows. můžete využít v smartphone, počítač, ultrabook, tablet, monitor, obrazovka počítače, PC, phablet, notebook, displej, mobilní telefon a pro operační systémy Windows Server 2012, Windows 98, Windows 2000, Linux Ubuntu, Linux Xubuntu, Lubuntu, Windows 7, Java ME, Chrome OS, Mac, Slackware. Obrázky ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže, motorky, fantasy, sportovní a závodní auta, Formule 1, zvířata, 3D a digitalní abstraktní tapety, fraktály, velkoměsta a noční život, ptáci, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, nature - příroda, vesmír, kosmos, květiny, širokoúhlé Full HD widescreen. Stahujte v rozlišení 1152x768, 1920x1280, 360x760, 1280x1024, 1280x800, 1680x1050, 1440x960, 393x786, 3200x1200, 360x720, 1600x900, 360x640, 2560x1600, 1280x854, 1800x1440, 2560x1920 atd.

Moudra, moudrosti, přísloví, motta, bonmoty, aforismy, myšlenky

Citáty slavných osobností, Moudra, moudrosti, přísloví, motta, bonmoty, aforismy, myšlenky, přehledně rozdělené do kategorií: přísloví o naději, citáty o smutku, citáty o přátelství, citáty o lásce, moudra o dětech, citáty o nenávisti, citáty o štěstí, citáty o penězích, citáty o lži, citáty o víře, citáty o manželství, citáty o životě, citáty o odvaze, citáty o ženách, citáty o zdraví, citáty o rozumu, citáty o dobru, citáty o bohu, citáty o neštěstí, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Členské země americké federace

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Členské země americké federace. Zde naleznete například vlajky států Arkansas, Washington, Jižní Dakota, Oklahoma, Rhode Island, Západní Virginie, Michigan, Mississippi, Maine, Aljaška, Connecticut, Montana, Jižní Karolína, Missouri, Iowa, Colorado, Nebraska, Nové Mexiko, Wisconsin, Maryland, Nevada, Kentucky, Kalifornie, Oregon, Florida, Virginie atd.

Obrázky na plochu PC - pozadí na plochu PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky na plochu PC. jsou vhodná pro mobil, monitor, ultrabook, počítač, tablet, smartphone, PC, phablet, mobilní telefon, obrazovka počítače, displej a pro operační systémy FreeBSD, Windows 95, Windows 10, Windows 7, Mac, Windows NT, Windows 2000, Linux Ubuntu, SUSE Linux, Windows XP, Java ME. Wallpapers na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: rostliny, Roztomilá zvířátka, operační systémy, Windows, letadla, Velikonoce - velikonoční tapety, květiny, kytky, budovy a stavby, moře, oceány, pláže, 3D a Abstraktní, auta, voda a bubliny, jídlo a nápoje, sportovní pozadí, příroda, krajina, noční města, hudební tapety, dopravní prostředky, motorky, motocykly, wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně. Dostupné rozměry 800x600, 412x846, 1440x900, 1600x2560, 768x1024, 1536x864, 1680x1050, 1280x1024, 1024x600, 1366x1024, 854x480, 800x1280, HD 1280x720, 360x640, Full HD 1080x1920, 1152x864 atd.

Klíčová slova: webové stránky, weby, Vánoční web, Webové online testy zdarma, zábava, Best web page, odkazy, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, info, zadarmo, PC pozadí pro Windows, Super online kvízy, Proxy server, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Zeman: Přijde Miloš Zeman nečekaně dříve domů a žena se trochu lekne: - "Panebože, to už jseš doma?!" - "Doma mi klidně říkej Milošku…"

Na hladině zmrzlé louže nechoval se obratně. Zkoušel, jak to klouže, zpřerážel si obratle.

Novomanžel se ptá sve ženy: "Proč už půl hodiny držíš tu slepici za krk?" "Vařim!" "A to takhle ? "No, vždyt tady se píše: Slepici půl hodiny mírně dusíme."

Další odkazy:

Kim Kardashian
Tipy na zajímavé weby
Lady Gaga
Naše tipy na zajímavé stránky
Free style - volný styl
Tipy na Partnerské weby
Luis Suárez
Doporučené odkazy
Luis Alberto Suárez Díaz
Zajímavé webové stránky
Luis Suárez calciatore

Děkujeme vám za vaši návštěvu.