Naše tipy, cestování, počítače a internet

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: věda, politici, nadpřirozené osoby, hanlivé až sprosté přezdívky, podnikání a podnikatelé, osobnosti, státní správa, profese a zaměstnání, fikce a fantasy, křesťanství, historie, školství, zločin a právo, záliby, žurnalisté a novináři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, filozofie, mytologie, národnost, vlastnosti, psychologie, lékařství, umělci, panovníci, prezidenti, králové a círaři atd.

Frky, fórky, ftipy, kameňáky, černý humor, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? Frky, fórky, ftipy, kameňáky, černý humor, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, murphyho zákony, černý humor, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, anekdoty o politice apod.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Síť, cestování, počítače a internet

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Aforismy, úsloví, moudra, bonmoty, přísloví, hlášky, rčení

Slavné citáty, Aforismy, úsloví, moudra, bonmoty, přísloví, hlášky, rčení, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o neštěstí, moudra o dětech, citáty o člověku, citáty o odvaze, přísloví o naději, citáty o bohu, citáty o dobru, citáty o manželství, citáty o životě, citáty o kráse, citáty o nenávisti, citáty o lásce, citáty o víře, citáty o přátelství, citáty o bohatství, citáty o smutku, citáty o lži, citáty o ženách, citáty o zlu, citáty o penězích od různých známých osobností.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Klíčová slova: Webové html5 hry zdarma, kuriozity, Skvělé hry online zdarma, URL, HTML5 Videojuego de navegador, Online adventní magazín, zdarma, Full HD pozadí ke stažení, Kalkata city, A, tipy, Obrázky ke stažení, pro děti

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Obrázky ke stažení - obrázky na PC zdarma ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky ke stažení. můžete využít v displej, smartphone, ultrabook, monitor, mobilní telefon, počítač, notebook, PC, tablet, phablet, obrazovka počítače a pro operační systémy Chrome OS, Lubuntu, Red Hat Linux, macOS, Windows Server 2012, Linux Mint, Windows Me, Linux Fedora, Windows XP, Apple iOS (iPhone), Slackware. Wallpapers na plochu PC z kategorií motorky, motocykly, voda a bubliny, letadla, vesmír, planety, galaxie, adventní a vánoční tapety, příroda, krajina, 3D a Abstraktní, auta, jídlo a nápoje, moře, oceány, pláže, operační systémy, Windows, hudební tapety, rostliny, Velikonoce - velikonoční tapety, Roztomilá zvířátka, dopravní prostředky, budovy a stavby, květiny, kytky, zvířata, vojenské Army tapety a zbraně. Stahujte v rozlišení 1440x900, 1080x1800, 412x846, hi res 2560x1920, 360x640, 640x480, širokoúhlé 1366x768, 1680x1050, 750x1334, 1280x854, 1152x864, 1280x800, 1200x1920, 1600x2560, 393x786, 2560x1440 atd.

Online zeměpisné testy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy zdarma. Naleznete zde Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Informace, cestování, počítače a internet

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Pozadí na plochu počítače - full HD pozadí ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na plochu počítače. vhodné pro smartphone, PC, obrazovka počítače, mobilní telefon, počítač, notebook, displej, ultrabook, mobil, tablet, monitor a pro operační systémy Windows 10, Linux Ubuntu, Windows Me, Java ME, FreeBSD, macOS, Linux Mint, Microsoft Windows 8, Windows 10 Mobile, OSX, Lubuntu. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: adventní a vánoční tapety, zvířata, dopravní prostředky, 3D a Abstraktní, vojenské Army tapety a zbraně, moře, oceány, pláže, budovy a stavby, sportovní pozadí, letadla, voda a bubliny, noční města, auta, motorky, motocykly, květiny, kytky, psi a štěňátka, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie, příroda, krajina, wallpapery. Dostupné rozměry 1440x2560, 1440x960, 854x480, 1080x1800, 375x812, 1920x1280, 1600x1200, 1280x960, 800x600, 2048x1080, 1536x2048, 2048x1536, Full HD 1080x1920, 393x786, 1920x1200, 750x1334 atd.

Hry pro kluky

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro kluky. Hry jsou rozdělené kategorií: Bojové gamesy, Logické, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Závodní moto hry, Sportovní, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Postřehové a tak podobně.

Keywords:Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, odkazy, V, zdroje informací, Modelky a celebrity, Adventní magazín, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Hry pro kluky, Jakarta, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Nejlepší školní testy a kvízy, Online zeměpisné testy zdarma

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Skvělé hry online zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme skvělé hry online zdarma . Naleznete zde Karetní hry - solitaire, Auta a závodní, Farmářské hry, Deskovky, Arkády a plošinovky, Akční gamesky, Oblíkačky, Sportovní gamesy, Vzdělávací a výukové hry, Střílecí hry, Hannah Montana, Adventní, vánoční hry, Strategické onlinovky, Logické hry, Oddechové hry, Puzzle a skládačky, Adventury, Vaření a smažení, Letecké simulátory, Barbie hry, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Vtípky, anekdoty, ftipy, vtipné texty, kameňáky, fóry

Potřebujete se naladit? Vtípky, anekdoty, ftipy, vtipné texty, kameňáky, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipné hádanky, O ženách, O Slovácích, Vtipy o doktorech, O mužích, O Windows, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, O ekonomech, O zvířátkách, O důchodcích, O manželství, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu, Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky apod.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: krajů České republiky, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Klíčová slova: internet, počítače, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Cameron Diaz, zábava, pro dospělé, Vlajky zemí světa, Chicago city, Hry pro kluky, Online testy zdarma bez registrace, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Přehled souborových přípon

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Adventní magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Pak zkuste Adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční přání atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Ježíš Kristus, Santa Claus, Nový rok, Kinder, Vánoční svařák, Film, Adventní trhy, Košíčky, Tisk, Jmenovky, Štěstí, Linecká kolečka, Brambořík, Mrazík, Slámový adventní věnec, Štóla, Vánoční hvězda, Pro děti, Skleněné ozdoby, Zima, Omalovánky, Adventní neděle, Recepty, Samolepky, Keramický adventní věnec, Vánoční ozdoby, Televize, Kavkazská jedle, Milka, Filmy, Atmosféra apod.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj apod.

Klíčová slova: doporučujeme, zadarmo, info, Sexy Gwen Stephanie, školství, výukové pomůcky, Hry pro nejmenší online, Nicole Kidman, webovky, humor, weby

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Nevada, Illinois, Severní Karolína, Michigan, Montana, Georgie, Connecticut, Arizona, Tennessee, New Jersey, Louisiana, Maryland, New Hampshire, New York, Wisconsin, Maine, Nové Mexiko, Minnesota, Mississippi, Florida, Jižní Karolína, Wyoming, Pensylvánie, Kansas, Rhode Island, Jižní Dakota atd.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Frky, černý humor, vtípky, fóry, anekdoty, vtipné texty

Potřebujete se naladit? Frky, černý humor, vtípky, fóry, anekdoty, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipné hádanky, O mužích, O důchodcích, Frky o tchýních, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, O manželství, O škole, O Somálcích, Frky ze života, O Windows, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, O Němcích, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech apod.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, výstražné značky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Klíčová slova: Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, F, internetové stránky, multimédia, cestování, Athletic Bilbao klub, V, Vlajky spojených států amerických, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, volný čas, Stručný slovník pojmů a termínů, Americké federální vlajky, Omalovánky k vybarvení zdarma, 8

Několik fórů na závěr. Vtip Řecká krize: Řekové uvažují nad zavedením daně za využití Pythagorovy věty.

Pošta musela stáhnout z oběhu známky s tvářemi politiků. Ptáte se: "Z jakého důvodu?" - "Protože lidé nevěděli na kterou stranu maji plivnout!"

Řekové uvažují nad zavedením daně za využití Pythagorovy věty.

Další odkazy:

Historie cestování
Tipy na Partnerské weby
AC Milan, Milano Lombardiya’da kurulan
Partnerské internetové stránky
Free hry
Odkazy na zajímavé weby
Kate Hudson
Tipy na užitečné weby
Přání, přáníčka, blahopřání
Doporučené internetové odkazy
Tapety se zvířaty na plochu PC

Děkujeme vám za vaši návštěvu.