Zajímavé odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Frky, kameňáky, vtipy, vtipné texty, anekdoty, fórky

Zkuste vypnout! Frky, kameňáky, vtipy, vtipné texty, anekdoty, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií vtipné básničky, vtipné citáty, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, kameňáky, murphyho zákony, černý humor, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, vtipné hádanky, židovské anekdoty apod.

Hry pro nejmenší online

Doporučujeme hry pro nejmenší online . Naleznete zde Strategie, Pro dívky, Karetní, Sportovní, Velikonoční hry, Klasické, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Závodní, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Oddechové, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Nejhranější hry online

Zkuste nejhranější hry online . Mj. na webu naleznete Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky, Letecké simulátory, Sportovní gamesy, Deskovky, Vaření a smažení, Oddechové hry, Adventní, vánoční hry, Auta a závodní, Strategické onlinovky, Oblíkačky, online html5 hry, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, Omalovánky, Hry s koňmi, Logické hry, Hannah Montana, Skákací a hopsací gamesky, Farmářské hry, Puzzle a skládačky apod.

Webové online testy zdarma

Vyzkoušejte webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: Webové online testy zdarma, Nejhranější hry online, F, odkaz, Přání k narození dítěte, výukové pomůcky, Prapory českých měst, Stručný encyklopedický slovník, Vlajky měst Jihomoravského kraje, Online biografie, životopisy osobností, linky, zajímavosti, volný čas

Hry pro nejmenší online

Doporučujeme hry pro nejmenší online . Naleznete zde online html5 hry, Vaření a smažení, Karetní hry - solitaire, Farmářské hry, Letecké simulátory, Barbie hry, Auta a závodní, Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky, Adventury, Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Skákací a hopsací gamesky, Logické hry, Oblíkačky, Omalovánky, Puzzle a skládačky, Oddechové hry, Adventní, vánoční hry, Deskovky, Sportovní gamesy apod.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií hudební zkratky, mezinárodní organizace, země EU, týmy NHL, internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, fyzikální jednotky apod.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Keywords:Super free web games zdarma, weby, Počítačové tapety pro Windows, pro dospělé, Kubovy osobní stránky o cestování, zadarmo, Nejhranější online hry zdarma, cestování, Antistresové omalovánky, Kliparty pro dokumenty, Online zeměpisné testy zdarma, kuriozity

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Ftipy, vtípky, černý humor, anekdoty, vtipy, fórky

Chcete se pobavit? Ftipy, vtípky, černý humor, anekdoty, vtipy, fórky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: židovské anekdoty, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, černý humor apod.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: křesťanství, osobnosti, žurnalisté a novináři, přezdívky, lékařství, zločin a právo, historie, filozofie, vlastnosti, herectví, herci a herečky, záliby, hanlivé až sprosté přezdívky, sport, politici, věda, fikce a fantasy, umělci, národnost, školství, poruchy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, státní správa, mytologie, profese a zaměstnání atd.

Online biografie, životopisy osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Online biografie, životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Boston Bruins, Režisér, Zpěvák, Charta 77, Druhá světová válka, Sci-fi, Novinář, Politik, Mim, První republika, Američan, Životopis, Hejtmani, Country, Vojáci, Vojevůdce, Miliardář, Archivář, Historik, Poslanci, Hudba, Exilový prezident, Renesance, Habsburkové, Trest smrti, Skladatel, Pop, Válka, Křesťanství, Antropolog, Upálen, Češi, Gymnasté, Scénárista, Podnikatel, Němci apod.

Klíčová slova: pro děti, Hry pro nejmenší online, zdroje informací, Kalkata, zeměpis, Městské a obecní prapory obcí ČR, Seznam přípon a koncovek souborů, Webové online browser hry, Počítačové tapety pro Windows, Seznam souborových přípon, Online hry pro děti zdarma, Vlajky amerických států USA

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Online hry zdarma

Zapařte si online hry zdarma Vybírejte z kategorií Hry pro dva hráče, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Hry pro děti, Karetní hry, Sportovní hry, Postřehové hry, Strategie, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Střílečky, Akční hry, Brutální krvavé hry, Animace a tak dále.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Státní vlaječky, prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlaječky, prapory. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy jižní Ameriky, země východní Asie, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, evropské země a státy, země jižní Asie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, země Afriky apod.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Klíčová slova: zdarma, Prapory regionů a království, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Tapety na plochu sport, Online adventní magazín, URL, Státní vlaječky, prapory, Brazil, V, Online hry zdarma, Přehled zkratek a akronymů

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Online hry zdarma

Zapařte si online hry zdarma Vybírejte z kategorií Hry pro dva hráče, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Hry pro děti, Karetní hry, Sportovní hry, Postřehové hry, Strategie, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Střílečky, Akční hry, Brutální krvavé hry, Animace a tak dále.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Tapety na plochu počítače - pozadí na PC zdarma ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Tapety na plochu počítače. můžete využít v mobil, obrazovka počítače, phablet, displej, mobilní telefon, ultrabook, tablet, notebook, monitor, počítač, PC a pro operační systémy Windows 98, Windows Server 2012, Windows 95, BlackBerry OS, Linux Mint, Linux Xubuntu, Lubuntu, Windows Me, Windows 10 Mobile, OSX, SUSE Linux. Pozadí na PC ke stažení z kategorií hudební tapety, auta, noční města, budovy a stavby, voda a bubliny, Roztomilá zvířátka, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, rostliny, moře, oceány, pláže, zvířata, psi a štěňátka, operační systémy, Windows, dopravní prostředky, sportovní pozadí, adventní a vánoční tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie. Mnoho verzí a velikostí jako 2160x3840, 1440x900, 1152x864, 1080x1800, 1536x2048, 1366x1024, 1680x1050, HD 1280x720, 360x760, hi res 2560x1920, 1920x1080 Full HD, 1024x768, Full HD 1080x1920, 375x812, 1152x1920, 412x846 atd.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Aforismy, hlášky, moudrosti, moudra, rčení, bonmoty, úsloví

Citáty slavných, Aforismy, hlášky, moudrosti, moudra, rčení, bonmoty, úsloví, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o rozumu, citáty o ženách, citáty o lži, moudra o dětech, citáty o svobodě, citáty o manželství, hlášky o alkoholu, citáty o neštěstí, citáty o dobru, citáty o kráse, citáty o penězích, citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o odvaze, citáty o lásce, citáty o zlu, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o smrti, citáty o smutku od různých známých osobností.

Vše o Vánocích - online vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak se podívejte Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční dárky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Jedle, Tapeta, Wallpaper, Jesličky, Samolepky, Tiskárna, Anděl, Vánoční svařák, Kavkazská jedle, Perníčky, Windows, Vykrajovátka, Televize, Skleněné ozdoby, Jídlo, Santa, Vídeň, Pastýř, Linux, Ostrava, SMS, bezlepkové cukroví, Linecká kolečka, Křesťanství, Film, Pro děti, Jarmark, Advent, Píseň, Plzeň, Rostliny apod.

Klíčová slova: Tapety na plochu počítače, humor, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Vlajky států a zemí světa, počítače, Vtipy, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, školství, doporučujeme, tipy, Nejhranější hry online, zábava, Sexy Cameron Diaz, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Vada zraku: "Budu muset na oční," konstatuje smutně svatojánská muška. "Včera jsem se čtvrt hodiny dvořila nedopalku cigarety..."

Chlapík smrdící jako lihovar se těžce svalil na sedadlo v metru vedle jednoho kněze. Měl flekatou kravatu, stopy jasně červené rtěnky po tvářích a z půlky plnou láhev ginu čouhající v kapse. Vytáhl značně zmuchlané noviny a chvilku v nich četl. Pak se ptá kněze: "Otče, nevíte, co způsobuje artritidu?" "No, myslím, že nadměrná konzumace alkoholu a nevázaný sexuální život." Opilec se s divným výrazem vrátil k novinám a mumlal si něco o nepochopitelných věcech a osudu. Kněz chvilku přemýšlí o tom, co řekl, a pak se opilcovi omlouvá: "Víte, nechtěl jsem být tak tvrdý. Jak dlouho máte artritidu?" "Já ji nemám, ale tady píšou, že ji má papež."

Ronald Reagan se setkal s Gustávem Husákem. Bylo to v době, kdy se jak v USA, tak v Československu připravovaly prezidentské volby. "Ja vím, že asi patnáct miliónů voličů bude proti mně," povídá Reagan. "Ale i tak mě zvolí." "Zrovna jako u nás!" zvolal Husák.

Další odkazy:

Pizza, ingredience, druhy, recepty
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Tipy na výlet
Doporučené odkazy
Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám
Doporučené odkazy na zajímavé weby
El Salvador
Tipy na Partnerské weby
Přáníčka k svátku, texty k jmeninám
Tipy na užitečné weby
Warez

Děkujeme vám za vaši návštěvu.