Dále doporučujeme, všeobecné informace zdarma

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Webové html5 hry zdarma

Zapařte si webové html5 hry zdarma Vybírejte z kategorií Strategie, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Závody aut, Hry pro děti, Adventury, Pro dívky, Střílečky, Akční hry, Bojové hry, Skákačky a hopsačky, Animace, Stolní a deskové hry, Logické hry, Relaxační hry, Sportovní hry a tak dále.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Anekdoty, vtipné texty, fóry, vtipy, ftipy, vtípky

Zkuste vypnout! Anekdoty, vtipné texty, fóry, vtipy, ftipy, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií vtipné citáty, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, černý humor, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, vtipné hádanky, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, vtipné básničky apod.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Středočeský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj apod.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Klíčová slova: weby, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, M, Online životopisy, biografie, Hazard games, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, linky, Webové online testy zdarma, Přání a blahopřání, Nejhranější online hry zdarma, Hry pro kluky, Prapory českých měst, Životopisy slavných osobností

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Obrázky na plochu počítače - wallpapery na PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: Obrázky na plochu počítače. doporučujeme pro phablet, počítač, notebook, obrazovka počítače, mobilní telefon, displej, monitor, tablet, ultrabook, PC, smartphone a pro operační systémy Slackware, Linux Xubuntu, Windows XP, SUSE Linux, Microsoft Windows 8, Mac, Linux Mint, Windows 98, Linux Fedora, Apple iOS (iPhone), Windows 95. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, sportovní wallpapery, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, Formule 1, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, motorky, Rally, závody aut, fantasy, vesmír, kosmos, free wallpapers, zvířata, ptáci, fraktály, oceán, moře, pláže. Dostupná rozlišení jsou 640x480, 1080x1920, 750x1334, 3200x1800, 360x640, 2160x3840, 1600x900, 360x760, 2560x1600, 1600x2560, 3200x1200, 1024x600, 1280x768, 1440x960, 393x786, 4800x1200 atd.

Nejhranější hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejhranější hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Bojové hry, Strategie, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Střílečky, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Pro dívky, Závody aut, Hry pro děti, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Animace, Brutální krvavé hry, Akční hry a tak dále.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak otevřít, v čem spustit, jak exportovat, jak konvertovat, jak importovat, jak vytvořit, čím prohlížet, čím zobrazit, jak přehrát, kterak editovat soubory z následujících kategorií: zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, video soubory, hudební audio soubory, komprimace dat, konfigurační soubory, internet a web, obrazy disků, grafiku, koncovky souborů, systémové soubory, dokumenty apod.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní provozní značení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, výstražné značky, zahraniční značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost apod.

Keywords:Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, webové stránky, Obrázky zdarma, multimédia, Blízký východ, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, odkaz, V, Amy Weber, Kliparty pro dokumenty, Vlajky spojených států amerických, Prapory všech zemí světa

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Pardubický kraj apod.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Síť, všeobecné informace zdarma

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Životopisy slavných osobností - Životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Tak se podívejte Životopisy slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Máj, Zavražděn, NHL, Spisovatel, Egypt, Diplomat, Rakousko-Uhersko, Textařka, New York Rangers, Továrník, Normalizace, Archivář, Podnikatel, Poslanec, První republika, Philadelphia Flyers, KHL, Itálie, Dallas Stars, Angličané, Historik, Křesťanství, Ekonom, Básník, Prezidenti, Slováci, New Jersey Devils, Lord, Němci, Politik, Upálen, Starověký Egypt, Country, Scénárista, AIDS, Exilový prezident apod.

Klíčová slova: zábava, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Přehled formátů souborů, Juventus FC, Tapety na PC zdarma ke stažení, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Slovník pojmů Co je to?, Texty přání k svátku podle jmen, F, pro děti, Nejhranější hry online, tipy

Online geografické testy zdarma bez registrace

Doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Vše o Vánocích - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Vše o Vánocích. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční koledy, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční zábava atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Stromeček, Písnička, Vánoční filmy, K Vytisknutí, Sám doma, Plzeň, Vánoční stromek, Koledy, Kapr, Lego, Historické ozdoby, Alkoholový kalendář, Keramika, Vánoční trhy, Tapeta, Skleněné ozdoby, Wallpaper, Advent, Vánoční kaktus, Jídlo, Vánoční ozdoby, Květiny, Borovice, Sněhová vločka, Kavkazská jedle, SMS, Vánoční pozadí, Píseň, Třásně, Štěstí, Láska nebeská apod.

Přehled vlajek USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Havaj, Jižní Dakota, Severní Karolína, Delaware, Ohio, Oklahoma, Vermont, Oregon, Mississippi, Utah, Indiana, Wyoming, Nové Mexiko, New Hampshire, Kansas, Wisconsin, Aljaška, Arkansas, Pensylvánie, Missouri, Michigan, Nevada, Kalifornie, Illinois, Arizona, Jižní Karolína atd.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: politici, umělci, sport, školství, filozofie, herectví, herci a herečky, poruchy, lékařství, nadpřirozené osoby, podnikání a podnikatelé, hanlivé až sprosté přezdívky, profese a zaměstnání, křesťanství, státní správa, žurnalisté a novináři, vlastnosti, věda, rodinné vztahy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, záliby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politika, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, fikce a fantasy atd.

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Tak vyzkoušejte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční koledy, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční zábava, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Rumové řezy, Vánoční koledy, Papírové ozdoby, Vykrajovátka, Santa Claus, Zdraví, Mrazík, Recepty, Vánoční dekorace, Hostina, Adventní věnec, Advent, Vánoční svícen, Papírový vánoční stromek, Blahopřání, Vánoční stromeček, Václavské náměstí, Umělý vánoční stromek, bezlepkové cukroví, Husarské knoflíky, Monitor, Patchwork, Vánoční tapety, Vánoční filmy, Vánoční ubrusy, Rostliny, Plzeň, Neviňátko, Pozadí, Wallpaper, Desktop apod.

Klíčová slova: Dopravní značky, Přehled vlajek USA, volný čas, Přání a přáníčka, Super online flash hry, zeměpis, Obrázky na plochu počítače, Obrázky k vybarvení, humor, Vše o Vánocích, Dopravní značky

Online geografické testy zdarma bez registrace

Doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Vše o Vánocích - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Vše o Vánocích. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční koledy, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční zábava atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Stromeček, Písnička, Vánoční filmy, K Vytisknutí, Sám doma, Plzeň, Vánoční stromek, Koledy, Kapr, Lego, Historické ozdoby, Alkoholový kalendář, Keramika, Vánoční trhy, Tapeta, Skleněné ozdoby, Wallpaper, Advent, Vánoční kaktus, Jídlo, Vánoční ozdoby, Květiny, Borovice, Sněhová vločka, Kavkazská jedle, SMS, Vánoční pozadí, Píseň, Třásně, Štěstí, Láska nebeská apod.

Přehled vlajek USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Havaj, Jižní Dakota, Severní Karolína, Delaware, Ohio, Oklahoma, Vermont, Oregon, Mississippi, Utah, Indiana, Wyoming, Nové Mexiko, New Hampshire, Kansas, Wisconsin, Aljaška, Arkansas, Pensylvánie, Missouri, Michigan, Nevada, Kalifornie, Illinois, Arizona, Jižní Karolína atd.

Informace, všeobecné informace zdarma

Státní prapory všech zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech zemí. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země východní Asie, země jižní Asie, země střední Asie, země Afriky, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy apod.

Nejhranější online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejhranější online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Oddechové, Karetní, Závodní, Pro dívky, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Klasické, Vánoční online hry, Střílečky a podobně.

Fórky, fóry, anekdoty, kameňáky, vtipy, vtipné texty

Chcete se uvolnit? Fórky, fóry, anekdoty, kameňáky, vtipy, vtipné texty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, O důchodcích, O ekonomech, O škole, Frky o tchýních, O manželství, O Somálcích, O mužích, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, O Chucku Norrisovi, Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky, O gayích a homosexuálech, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, O Němcích, Vtipy o doktorech apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií historie, herectví, herci a herečky, politici, věda, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, přezdívky, státní správa, zločin a právo, fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, křesťanství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, rodinné vztahy, psychologie, hanlivé až sprosté přezdívky, školství, politika, vlastnosti, nadpřirozené osoby, filozofie, lékařství, poruchy, záliby, sport atd.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, webovky, Online geografické testy zdarma bez registrace, V, počítače, Kubovy osobní stránky o cestování, info, pro dospělé, Super online hry zdarma, odkazy, A, Státní prapory všech zemí, Zdarma ke stažení, 8

Několik fórů na závěr. Vtip Přání: "Ať žije vláda! Ale za svoje."

Do bytu pana Kavrny se dostavil lékař. "Tak mám už ty vaše testy hotové a musím vám říct dvě zprávy. Ta první není příjemná, máte otevřenou tuberu a do týdne zemřete. Ale ta druhá vás potěší, z tohoto důvodu mi nemusíte platit stovku za návštěvu."

Pane Paroubek, rychle, vstávejte!! Na pana prezidenta byl spáchán atentát!! - Cože?? Vono už je půl sedmý ?!?!

Další odkazy:

Slovakia, Croatia, Czechia
Doporučené odkazy
Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení
Naše tipy na zajímavé stránky
West Bank
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Pozadí na plochu monitoru
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Die Associazione Calcio Milan S.p.A - A.C. Milan
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Obrázky k jmeninám, přáníčka k svátku

Děkujeme vám za vaši návštěvu.